קבוצת ריצה - תן לרוץ

פרוייקט הריצה שסחף כבר מאות חיפאים!

​​'תן לרוץ' הוא פרויקט ריצה ייחודי, אשר נולד מהרצון הגדול שלי לגרום לאנשים לעשות ספורט.

הפרויקט שם לכל מתאמן מטרה מול העיניים - לרוץ 10/5 ק"מ תוך חודשיים.

האימונים מתקיימים בחיפה ומגיעים לקבוצה אנשים מכל הסביבה. כל משתתף בוחר בעזרתי את היעד אליו ירצה להגיע, ע"פ רצונו ומצב הכושר ההתחלתי שלו.

הקבוצה מתאימה לכל מי שרוצה להידבק בחיידק הריצה (ספוילר- הוא מדבק מאוד...)

לכל מי שרוצה לרוץ!

לקבוצה מגיעים אנשים מגוונים, בטווח גילאים רחב מאוד וברמות כושר שונות.

יש אנשים שרצו בעבר ורוצים לשפר את הזמנים ולהגדיל מרחקים, וגם הרבה שלא רצו מעולם. חלקם הגיעו מאוד סקפטיים, אך הופתעו לגלות בעצמם יכולות שלא הכירו.

האווירה הקבוצתית, המעקב המשותף והאימונים בבית, הם שגורמים למתאמנים להתמיד ולסיים את הפרויקט בהצלחה ובהנאה רבה.

למי הקבוצה מיועדת?

יונתן זוהר

האימון הקבוצתי המשותף מתקיים אחת לשבוע בהדרכתי וכולל אימוני ריצה מגוונים ומיוחדים וגם אימוני כוח. במקביל המתאמנים מקבלים תכנית לאימונים עצמאיים, אשר כוללת שתי ריצות נוספות בשבוע. באימונים אלו, הרצים בונים בסיס אירובי יציב, ומתקדמים בהדרגתיות במרחקי הריצה.

כמו כן, המשתתפים זוכים לקבל טיפים והעשרה בע"פ ובכתב בכל הקשור לעולם הספורט, והריצה בפרט.

מה הלו"ז?

על כל אימוני הקבוצה יש מעקב באמצעות אפליקציה מתקדמת אשר מאפשרת הזנת תכנית אישית לכל אחד, מעקב צמוד אחרי האימונים של כל מתאמן, ועוד.

בכל שבוע תקבלו 3 אימוני כוח - אימוני כוח אונליין שנבצע ביחד ב-Live , וגם אימוני וידאו שהוקלטו בצילום איכותי. בנוסף מלווה את הקבוצה  תזונאי ספורט בכיר, אשר מעביר הרצאות ובונה תפריטים למי שרוצה.

מה עוד מקבלים?

קבוצת ריצה בחיפה

בתום כל מחזור אנו חוגגים בריצת סיום חגיגית.

בעקבות הצלחת הפרויקט, נולדה קבוצת ההמשך, אליה ניתן להצטרף בתום החודשיים, כשהגעתם אל היעד. בקבוצה זו תוכלו לשמר מרחק או לבחור להציב לעצמכם יעד חדש - 21/10 ק"מ בהתאמה.

הקבוצות מלאות באנרגיות טובות והווי חברתי, אני קשוב לשאלות והתייעצויות של הרצים ומדי פעם נערכים אימונים מיוחדים במקומות שונים ומפתיעים. 

מה קורה בתום החודשיים?

הצטרפו למאות הרצים שסיימו את הפרויקט בהצלחה,

הגיעו ליעד ושילבו ריצה בשגרת היומיום שלהם!

המלצות מתאמנים

4 חודשים אחרי לידה עם כמה קילוגרמים עודפים - ראיתי פרסום לקבוצת ריצה של יונתן והחלטתי להירשם. ככה מצאתי את עצמי במחזור הראשון של יונתן ב'תן לרוץ'. בלי ששמתי לב מצאתי את עצמי רצה 3 אימונים בשבוע. יונתן השקיע בתכנים, עקב אחרי הריצות שלנו, דאג למפגשים שהם מעבר לריצה - שמטרתם לשמור עלינו חזקים, בריאים והכי חשוב- בלי פציעות בריצות. פתאום הקילוגרמים יורדים, הגוף חוזר לעצמו והמצב רוח בשמיים! מעבר לזה שמצאתי מאמן שמדרבן אותי להתמיד ולהשתפר, מצאתי מאמן שהאמין בי וגרם לי להאמין בעצמי. שאפשר לשלב הורות טרייה בלי הרבה שינה עם ספורט שנותן כל כך הרבה לנפש. שהגוף שעובר טלטלה ושינוי יכול לחזור לעצמו.

תודה יונתן האחד והיחיד, שהחזרת לי את האהבה לספורט ויחד איתה הרבה הרבה מעבר!

עדי לאון, קבוצת ריצה

comp-adi-min.jpg